شرکت توزین تراز آریا

شرکت توزین تراز آریا با برند Aria با انجام مراحل اداری در سال 1380 تاسیس و پس از ایجاد زیر ساخت های لازم در اردیبهشت ماه سال 1382 فعالیت تولیدی و تجاری خود را آغاز کرد. بهرمندی از روش های نوین بازاریابی، نوآوری و کیفیت مرغوب مواد اولیه مصرفی داخلی و خارجی و بکارگیری نیروهای کارامد و خبره باعث گردید تا شرکت در مدت زمان کوتاهی با ارائه مدل های متنوع سیستم های توزین الکترونیکی در ظرفیت های مختلف و در انواع استاتیک و دینامیک و همچنین انجام مشاوره، طراحی و ساخت انواع سیستم های توزین های صنعتی در سراسر کشور موفق به کسب رتبه واحد نمونه در  سال های 87، 90 و 96 استان سمنان گردد. توانمندی بالفعل و پتانسیل بالقوه شرکت باعث گردید تا شرکت در پروژه بزرگ انجام اتوماسیون ناوشکن جماران دعوت و این پروژه را با بهترین کیفیت در سال 1388 به پایان رساند و لوح تقدیر توسط فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران جناب سرلشگر عطاالله صالحی دریافت نماید.

برخی از مشتریان

نوآوری و خلاقیت آریا

علاقمندی بنیانگذار مجموعه به حوزه هوشمندسازی، نوآوری، خلاقیت با تکیه بر نیروی جوان و کارشناسان این شرکت باعث گردید تا از مدیریت و کارشناسان این شرکت در اولین همایش ملی فناوری های نوین دریایی به عنوان عضو کمیته داوری هوشمند سازی دعوت به عمل آید.

کسب پروانه علامت استاندارد ISIRI10274 ، ISIRI 2369 ، ISIRI747 ، اخذ استاندارد ISO 9001:2008 ، از شرکت TUV Intercert المان و ایجاد نظام CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) با استفاده از استاندارد ISO10002:2014 سیستم رضایت مشتریان و نیز عضویت در انجمن تولیدکنندگان باسکول و ترازو در سالیان متوالی به عنوان واحد تولیدی نمونه بخشی از مسیر طی شده به واسطه اعتماد تمام ذیتفعان به این شرکت می باشد.

محصولات این شرکت شامل توزین ریلی (ثابت و متحرک) ، کیسه پرکن (پودری و گرانولی، بیگ بگ) ، انواع باسکول صنعتی ، انواع باسکول جاده ای (بتنی، بتن فلز، تمام فلز، پیش ساخته) ، بچینگ ، اتوماسیون های صنعتی ، توزین خاص ، باسکول آویز (کرین) ، نمایشگر دیجیتال ، سورتینگ (مرغ، ماهی) ، چک ویر ، جک تخلیه (آلفا) ، محورکش متحرک و ثابت و انواع لودسل می باشد.