باسکول قسطی ، خرید قسطی باسکول!

از آن جایی وزن کشی و توزین وسایل امروزه یک امر بسیار عادی است ، برای انجام برخی امور باید حتما این توزین انجام شود. همانطور که حتما قبلا خودتانم دیده اید و می دانید ، جرم و وزن اجسام را با وسایلی به اسم ترازو و باسکول اندازه گیزی می کنند. حالا ما قصد آشنایی با باسکول و اینکه اصلا خرید باسکول قسطی چیست و چگونه انجام می شود صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید : باسکول

ببینید دوستان ، ترازو را که آشنا هستید با آن ، باسکول نوع بسیار بزرگتر آن است که برای توزین مواد و اجسام بزرگ استفاده می شود. به عنوان مثال امروزه در بیشتر میادین میوه و تره بار ، برای وزن کشی میوه جات و سیفی جات ، از ترازو های دیجیتال و یا باسکول استفاده می کنند. از آن جایی که باسکول قسطی هم باید امکاناتی همانند معمولی آن ها را داشته باشد ، در قسمت بعد به خود اینکه اصلا باسکول چیست خواهیم پرداخت.

تماس با توزین تراز آریا جهت حرید باسکول قسطی در انواع مختلف از جمله : باسکول آویز ، باسکول دیجیتال ، باسکول جرثقیل  و …

شماره تماس ها : 02166946889 | 02166901967 | 02334573328 | 02334573327

امکانات باسکول قسطی ، اصلا باسکول چیست؟

در نظر داشته باشید که باسکول قسطی به باسکول ها آنالوگ قدیمی اتلاق نمی شود. بلکه تمام باسکول ها دیجیتال که حتی برای کامیون های استفاده می شود نیز در این موضوع شامل هستند. باسکول ها از نظر کلی به دو دسته یجیتال و آنالوگ تقسیم می شوند.

همانطور که گفته شد باسکول وسیله ای مانند ترازو است که جرم و وزن اجسام بزرگتری را توزین می کند. اما کمی متفاوت تر. به این شکل که در هر دو از نیروی گرانش برای این عمل استفاده می شود. حال برای اینکه بتوان برای توین مواد و اجسام بزرگتر به مشکل نخوریم ، صفحه و کفه مورد نظر ما باید کمی متفاوت تر باشد. باسکول قسطی باید یک کفه بزرگ داشته باشد که لودسل های آن در زیر آن جای بگیرند تا بتوانند جرم جسم را محاسبه کنند.

باسکول قسطی باید در شکل و فرم های متفاوتی باشد که بتواند برای هر کاری از آن ها استفاده کرد. به عنوان مصال برخی از باسکول ها فقط برای اندازه گیری چند جسم سنگین معمولی مثل گونی و کیسه برنج و یا شن و ماسه را دارند و یا در برخی دیگر از آن ها برای کشیدن وزن و جرم گوشت و اجسام درون کیسه با آویزان کردن استفاده می شود. همین دو نوع متفاوت نیز دو نوع دیجیتال و آنالوگ در خود دارند. باسکول قسطی باید طبق خواسته متقاضی باشد تا با هر کدام که راحت تر است کار کند.

حال فهمیدیم یک باسکول قسطی باید از یک کفه و لودسل تشکیل شود ، دیگر چه آیتم هایی می ماند؟ بله یک شاسی مقاومی که باعث نشود حین توین مواد و اجسام به مشکل های اعم از خراب شدن ، خمیدگی و یا اندازه گیری اشتباه منجر شود. پس شاسی مورد نظر ما یک موضوع بسیار مهم در یک باسکول قسطی بحساب می آید.

بیشتر بخوانید: ثبت شرکت در صفادشت

اما لودسل چیست؟

یک جزء بسیار و فوق هم در باسکول قسطی از نوع دیجیتال

دوستان لودسل در واقع کار و وظیفه اندازه گیری اجسام بر روی صفحه و سینی باسکول را بر عهده دارند. به این شکل که این وسیله به صورت فرکانس ها و سیستمی که برای آن تعبیه شده ، وزن و جرم جسم را بر پایه اطلاعات و سورس های الکترونیکی در آورده و به سیستم و کامپیوتر اصلی یک باسکول قسطی از نوع دیجیتال می رساند. با رسیدن این اطلاعات و سورس های به کامپیوتر باسکول ، اطلاعات محاسبه شده و در قالب اعداد بصری در یک lcd و یا پنل سِوِن سِگمِنت دیده خواهد شد.

در نظر داشته باشید که یک باسکول می تواند از یک یا چندین لودسل تشکیل شده باشد. به عنوان مثال اگر باسکول قسطی ما از یک لودسل تشکیل شده باشد ، باید جسم را دقیقا در مرکز سیسن قرار داد تا محاسبه دقیق جسم بهم نریزد و جرم آن درست از آب در آید. اما اگر یک باسکول از 4 لودسل تشکیل شده باشد ، باعث می شود تا سیستم و کامپیوتر مرکزی باسکول قسطی ، سورس و دیتای هر 4 لودسل را محاسبه و سپس یک میانگین بگیرد و در سیستم مانیتورینگ آن به نمایش گذاشته شود. حال جسم میخواهد در هر کجای سینی و کفه باسکول قرار بگیرد.

در نظر داشته باشید که چون اطلاعات و سیستم و سورسینگ باسکول قسطی از نوع دیجیتال بر پایه الکترونیک و الکترون است ، به قدری با سرعت این محاسبات انجام می شود که ما به چشم نمی توانیم متوجه شویم که که چه زمان وزن جسم در مانیتور آن تغییر می کند.

بدنه و کل شاسی یک باسکول قسطی باید از قوطی و پرفیل های گوشتی آهن تشکیل شده باشد که بسیار مهم و حائز اهمیت است. در نظر داشته باشید که اگر باسکول قسطی از اجزا و تجهیزات با کیفیت و مقاوم تشکیل و ساخته نشده باشد ، باعث می شود تا به مرور زمان فرسوده و حتی خراب شود.

از کجا می توان یک باسکول قسطی تهیه کرد؟

همانطور که در بالا خواندید یک باسکول قسطی دقیقا همان باسکئل معمولی بوده و فقط با شرایط اقساطی به فروش می رسد . شما می توانید برای خرید هر نوع از باسکول هایی که مد نظرتان است با شرکت و تولیدی ما در ارتباط باشید تا نسبت به نیازتان یک باسکول قسطی تهیه کنید. در قسمت تعدادی از انواع باسکول قسطی را برای شما نام برده ایم :

  • باسکول آویز
  • باسکول فروشگاهی
  • باسکول جاده ای
  • باسکول صنعتی
  • باسکولت
  • باسکول های کفه ای

در صورت قصد خرید هر یک از موارد بالا به صورت یک خرید باسکول قسطی می توانید به وب سایت ما مراجعه کرده و محصولات ما را مشاهده کرده ، آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و در صورت تمایل اقدام به خرید اینترنتی کنید. و یا در غیر این صورت می توانید به صورت حضوری و یا با یک تماس ساده با شرکت ما باسکول مورد نظر خود را انتخاب و به صورت قسطی یک باسکول با کیفیت تهیه کنید. شرکت ما همواره با داشتن سابقه بیشینه در حوزه ساخت و تولید انواع محصولات همچون باسکول را دارد. از همراهی شما تا انتهای این مقاله بسیار سپاسگذاریم